Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej

Aktualności

Polecamy

Stacja meteo i detektor
Moja komenda
Dopalacze
Turyści zagraniczni
Pokrzywdzeni
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie
Rok pieszego
Stop agresji drogowej
Nie reagujesz akceptujesz
policjant który
Seksturystyka
Handel ludźmi
Rasizm

Najczęściej czytane

 1. Zlikwidowali domową plantację marihuany

  Policjanci z zespołu wywiadowców prewencji dąbrowskiego garnizonu policji na terenie Będzina – Łagiszy namierzyli plantację marihuany. Do sprawy zatrzymany został 49-letni właściciel nielegalnej uprawy. Mężczyźnie za posiadanie zakazanych prawem roślin grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 2. Usiedli za kierownicą i złamali wyroki sądu

  Policjanci z Dąbrowy Górniczej zatrzymali wczoraj na drogach miejskich dwóch kierujących, którzy wsiedli za kierownicę samochodów mimo sądowych zakazów. Dąbrowianie w ten sposób złamali prawomocne wyroki Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej za co grozi im teraz do 3 lat więzienia.

 3. Diagnozowali stan bezpieczeństwa na osiedlu Kasprzaka

  Odbyło się dziewiąte z trzynastu zaplanowanych spotkań na temat bezpieczeństwa w mieście realizowanych w ramach miejskiego programu „Bezpieczna Dąbrowa”. Z urzędnikami, samorządowcami, policjantami i strażnikami miejskim na temat bezpieczeństwa na osiedlu Kasprzaka w przeprowadzonych warsztatach mogli wyrazić swoją opinię mieszkańcy tego reju Dąbrowy Górniczej.

 4. Dzielnicowi i Sznupek z wizytą u najmłodszych

  Dzielnicowi spotkali się z dziećmi z dąbrowskiego Przedszkola nr 1 w celu zaprezentowania maluchom zasad bezpieczeństwa w drodze do przedszkola i w miejscu zamieszkania. Oprócz typowej codziennej policyjnej pracy, policjanci pierwszego kontaktu prowadzą także działalność z obszaru prewencji, którą zaczynają od najmłodszych.

 5. Dąbrowski garnizon policji na trasie Gry Miejskiej „Zagłębiowski Kompas”

  Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej była jednym z punktów Gry Miejskiej „Zagłębiowski Kompas”, gdzie na uczestniczącą w projekcie młodzież czekały pytania z zakresu bezpieczeństwa oraz historii miasta.

 6. Zdobyli najwyższy szczyt w Polsce – Rysy

  Wyprawy górskie to sposób, jaki znaleźli policjanci z Dąbrowy Górniczej na spędzanie wolnego czasu, odreagowanie po służbie i integrację swojego środowiska. Grupa dąbrowskich stróżów prawa postanowiła sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Zorganizowali wyjazd w góry, aby zdobyć najwyższy szczyt Polski – RYSY.

 7. Pijana matka zajmowała się 10-miesięczną córką

  Ponad 3 promile alkoholu miała 36-letnia kobieta, która zajmowała się swoją 10-miesięczną córką. Dziewczynka trafiła do pogotowia rodzinnego. Przebywająca na terenie Dąbrowy Górniczej mieszkanka Kęt obecnie przebywa w policyjnej izbie zatrzymań. O dalszym losie kobiety i jej dziecka zdecyduje sąd. Grozi jej do 5 lat więzienia.

 8. Miejsce policyjnych kontroli autokarów w Dąbrowie Górniczej

  Dąbrowscy policjanci przed wyjazdami na wypoczynek sprawdzają stan techniczny autokarów oraz trzeźwość ich kierowców. Wszyscy zainteresowani wyrażający chęć przeprowadzenia takiej kontroli powinni zgłosić to funkcjonariuszom kilka dni przed podróżą.