Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej

Aktualności

Polecamy

Konferencja WSB
Pokrzywdzeni
Idź, jedź, żyj
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie
Stop agresji drogowej
Śląska drogówka dla kierowców
Nie reagujesz akceptujesz
Seksturystyka
Rasizm

Najczęściej czytane

 1. Prawdopodobnie udusił żonę z zazdrości

  Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej aresztował na trzy miesiące 42-letniego dąbrowianiana. Mężczyzna najprawdopodobniej z zazdrości udusił swoją żonę. Dąbrowianinowi za zabójstwo grozi nawet dożywotnia kara więzienia.

 2. Aresztowany napastnik z młotkiem

  Dąbrowscy policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który na przystankach komunikacji miejskiej przy ul. Sobieskiego, używając młotka ciężko ranił 2 przypadkowe osoby. Pokrzywdzeni mężczyźni z ciężkimi obrażeniami głów trafili do szpitala. Napastnik sam zgłosił się na policję. Decyzją sądu mężczyzna został już tymczasowo aresztowany. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu nawet dożywocie.

 3. Chwiejnym krokiem zamiatały szkolny korytarz

  Policjanci z Dąbrowy Górniczej ujawnili 2 pijane sprzątaczki. Kobiety dzień po święcie nauczycieli z ponad 1 promilem alkoholu w organizmach wykonywały swoje obowiązki w jednej z dąbrowskich szkół. Oprócz grzywny nietrzeźwym pracowniczkom ze strony pracodawcy grożą konsekwencje dyscyplinarne.

 4. Namierzyli 34-latka z narkotykami i utraconymi przedmiotami

  Policjanci z dąbrowskiego zespołu wywiadowców prewencji pełniący służbę w rejonie dzielnicy Gołonóg zatrzymali 34-latka. Mężczyzna posiadał przy sobie 3 telefony komórkowe, w tym 2 pochodzące z kradzieży, 3 dowody osobiste oraz prawie 200 działek dilerskich amfetaminy.

 5. Odpowie za posiadanie znacznej ilości "białego proszku"

  Policjanci z dąbrowskiej patrolówki zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie w woreczku strunowym biały proszek. Po sprawdzeniu testerami policyjnymi okazało się, że była to amfetamina. Ze znalezionej ilości można było sporządzić prawie 2 tys. działek dilerskich tego narkotyku

 6. Policyjny przewodnik psa na szkolnym festynie

  Asp. Jacek Bilewicz - przewodnik psa służbowego z dąbrowskiej komendy policji, w trakcie festynu w Zespole Szkół nr 2 w Dąbrowie Górniczej, uczył dzieci poprawnych relacji z czworonogami. Mówił również o odpowiedzialności, jaką ponosi właściciel za swojego pupila.

 7. Wpadli ukrywający się poszukiwani

  Policjanci z wydziału kryminalnego dąbrowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych przez sądy celem odbycia kar więzienia. Dąbrowianie chcąc uniknąć kar ukrywali się przed organami ścigania. Mężczyźni zostali już doprowadzeni do zakładu karnego, gdzie pozostaną na czas kar wymierzonych przez sądy.

 8. Poszukiwany sprawca napadu w Ogrodzieńcu

  Policjanci z Zawiercia poszukują sprawcy napadu na placówkę bankową. Do zdarzenia doszło 10 września tego roku w Ogrodzieńcu. Na podstawie zeznań świadków powstał portret pamięciowy bandyty. Osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości prosimy o pilny kontakt.